Кому потрібно прикривати в суді незаконне обрання Терехова секретарем - Первый свободный

Блоги ⁄ 

Кому потрібно прикривати в суді незаконне обрання Терехова секретарем

Апеляційний суд розглянув скаргу щодо обрання Ігоря Терехова секретарем Харківської міськради в кінці минулого року. З рішення випливає, що таку скаргу сам на себе може подати хіба сам Терехов

Фото city.kharkov.ua

Несподівано дізналися, що Другий апеляційний адміністративний суд, 8 липня, розглянув нашу з Дмитро Булах апеляційну скаргу по справі щодо обрання Ігоря Терехова секретарем Харківської міськради.

Розглянув у кращих традиціях вітчизняного "правосуддя": без проведення судового засідання, без виклику представників сторін, без повноцінного дослідження та встановлення всіх обставин справи.

Цікаво, що ані я, ані Дмитро ще навіть не встигли одержати ухвалу суду про відкриття апеляційного провадження, а суд… вже швиденько виніс рішення!

От би завжди наші суди працювали так оперативно! Очевидно, що саме таке раптове рішення було комусь дуже потрібне.

Зайвий раз казати, що рішення прийнято на користь Харківської міськради. Мотивація, як завжди - це окремий шедевр правозастосовчої практики!

Оскаржити рішення про обрання Терехова секретарем міськради може… тільки сам Терехов. Так вирішив суд іменем України! Бінго! Получітє - распішітєсь!

Касацію вже готуємо. Верховний - так Верховний!

Джерело: Facebook 

В тему

Новости

Блоги

Блоги

Захотів комунальну землю громади – взяв

Блоги

Вы можете спрятать петицию, но правду вы не спрячете

Блоги

Будут ли расследованы обстоятельства загадочной смерти Кернеса?

Блоги

Наш дом против Терехова