Попередники - винуватці в усьому поганому, а от Терехов - наша надія на краще майбутнє - Первый свободный

Блоги ⁄ 

Попередники - винуватці в усьому поганому, а от Терехов - наша надія на краще майбутнє

Ні про що. Врешті, як і завжди

Фото facebook.com/Сергей Зайцев

Навряд чи щось заінтригувало б більше, ніж анонс: "Чому Терехов тікає від журналістів". Щоправда, пізніше напруга вщухла: "Ігор Терехов вперше розповість про свій бізнес". Ну, та це вже всім відомо, проте... Теж, в принципі, можна послухати.

І я послухав. І зрозумів: реклама була правильною. Ми просто неправильно її розуміли. Це не інтерв'ю, не розповідь, а широке поле для питань. Питань без відповідей, як любить Ігор Олександрович.

Ми змушені будемо жити не лише з зоопарком, а й з гідропарком, нам не потрібно знати, куди йдуть бюджетні гроші. І найкраща відповідь на це: засоби досягнення мети менш важливі, ніж результат. Ігнацій Лойола - в сльозах радості, харків'яни - просто в сльозах.

Що чекає? Копія Кернеса. Бо так вийшло. Бо останні роки був поруч. Перекладу: хрін вам, а не зміни. Дідька лисого, а не порядку. Жили і житимемо "пачти па закону".

Головне: в пріоритеті - харків'яни. Мабуть, ті, що задихаються без кисню. Чи ті, що щодня лають дороги. Давайте лагідніше, адже ви - в пріоритеті. Хоча, можливо, не правильно зрозумів, бо там виникла проблема з визначенням: чи Ігор Олександрович людина Гєни, чи Арсена Борисовича...

Не відповідати на прості й зрозумілі (принаймні, для тих, хто "в пріоритеті") питання - фірмовий стиль передачі. Співчуваю Пилипу Диканю і щиро заздрю його професіоналізму: я б пішов пити хвилині на п'ятій). А от вичавлена з себе посмішка замість відповідей від гостя - це ок. Це норм. Ми ж все розуміємо...

Тут мені підказали кілька варіантів: або інтерв'юер не розуміється української, або недочуває, або... тягне час. Я все ж таки схиляюся до проблем із мовою... Як ще можна пояснити, що посадова особа протягом усього інтерв'ю говорить російською? Тут не вийде говорити про "особистий простір" та "приватне життя", правда ж, Олексію Кусов?)

А на нас з вами чекає та схема координат, яка "завжди була" і є "непохитною". Нічого собі так перспективка, враховуючи, що пан Терехов щоразу "дивується" проблемам харків'ян під час "непередвиборчих" візитів дворами міста. Так, це саме ті візити, під час яких можна штовхати журналістів. Я ж не помиляюсь, Іллє Колтунов?)

А перспектива та стратегія розвитку у Харкова є. Барселона вам у поміч. Ну, Барселона... Це там, де водії вважаються не дуже акуратними, де у вас можуть щось поцупити середдень та де не дуже звертають увагу на екологію. Для тих, хто сумнівається - Гугл на допомогу).

А ось зоопарк, принаймні, я так зрозумів, ніколи й не був проектом Кернеса. Даремно, виходить, Харківський антикорупційний центр лаяв Геннадія Адольфовича: усі претензії з питань шалених закупок та тендерів по зоопарку треба було переадресувати Ігорю Олександровичу.

Коротше: попередники - винуватці в усьому поганому, а от Терехов - наша надія на краще майбутнє).

І таке інше, і так далі...

Тут мені закидають, що Терехов не відповів, чому тікає від журналістів... Здається, відповів. Адже із такими відповідями це не дивно. Закидають, що Ігор Олександрович не розповів геть нічого про власний бізнес... Та, здається, харківські чиновники давно вважають міський бюджет власною різдвяною скринькою, куди можна запускати руку в будь який момент - чим вам не бізнес?

І, головне: здається, інші відповіді вже й не потрібні. Харків'янам і так зрозуміла позиція т.в.о.: стабільність - залог успіху. Принаймні, керманичів.

Так чому ж Терехов тікає від журналістів?

Де правда про бізнес Ігоря Олександровича?

Пішов передивлятися.

Источник: Facebook

В тему

Новости

Блоги

Блоги

У нас хватит мест в больницах после этих радостей жизни? А в моргах?

Блоги

Терехов не особо надеется на поддержку православных харьковчан

Блоги

Что делает Терехов? Правильно – ничего!

Блоги

Сесія Харківської міськради може завершитися для Терехова гучним скандалом