Сесія Харківської міськради може завершитися для Терехова гучним скандалом - Первый свободный

Блоги ⁄ 

Сесія Харківської міськради може завершитися для Терехова гучним скандалом

Тимчасовий мер Харкова Ігор Терехов відверто опирається вимогам зібрати позачергову сесію у зв’язку з критичною COVID-ситуацією у місті

Фото city.kharkov.ua

Напередодні Михайло Добкін, головний суперник Терехова на виборах мера Харкова, виступив із закликом зібрати депутатів, потім його підтримали і частина депутатів - незалежно від політичних поглядів. Але Терехов ніби не чує. Хоча тут не до суперництва і амбіцій, тут йдеться про ситуацію реально небезпечну для всіх харків’ян незалежно від статків і політичних поглядів.

Харків давно за усіма показниками перетнув межі "червоної" зони карантину. Формально він поки що "помаранчевий", але за темпами інфікування і завантаженістю лікарень – вже "червоний" і попереду всієї Україні. Отже, вимоги скликати позачергову сесію – абсолютно логічні і виправдані.

Але у Ігоря Терехова є особисті вагомі причини ці вимоги ігнорувати.

Плану протидії поширенню ковіду в нього як не було, так і нема. Ресурсів, які спочатку були в бюджеті міста та виділялися державою, теж нема. І про це Терехову треба буде не тільки сказати на сесії, але й пояснити, куди гроші поділися, бо місто до нової хвилі ковіду абсолютно не готове. Пояснювати це він не може і не хоче. А враховуючи, що впливу на депутатську більшість Терехов вже не має, то сесія може завершитися для нього гучним скандалом і викриттями.

Напередодні виборів мера, Терехову, який дуже хоче на цих виборах перемогти, такі сесії зовсім не потрібні. Навіть якщо йдеться про здоров’я харків’ян. Для нього принципово важливо дотягнути хоча б до першого туру голосування 31 жовтня без гучних скандалів. Вибори його пріоритет, а не здоров’я жителів міста. Саме тому Терехов опирається і буде опиратися будь-яким спробам публічного обговорення ситуації з ковідом у Харкові і причин, які до неї призвели.

Джерело: Facebook

В тему

Новости

Блоги

Блоги

Фейк о "черной" бухгалтерии

Блоги

Почему нельзя было Игоря Терехова назначить решением СНБО еще зимой?

Блоги

Відтепер у нас Терехов буде асоціюватись з фальсифікаціями

Блоги

На ключевые должности в Харькове Терехов расставит киевских выдвиженцев