В Харкові коїться якась чортівня - Первый свободный

Блоги ⁄ 

В Харкові коїться якась чортівня

Вкотре можемо переконатися, що немає такого дна, яке неспроможні пробити українські політики, коли борються між собою за владу

Фото соцмережі

А в Харкові саме триває передвиборна боротьба за крісло міського голови, якщо хто ще не знає. Ігор Терехов, секретар міськради і кандидат на посаду мера випустив фальшиву газету, яка максимально імітує газету «Время Добкина», а Михайло Добкін – це головний опонент Терехова, якого Терехов відверто боїться.

Можливо страх стимулював фантазію авторів підробної газети, але самі тільки заголовки вже вражають: наприклад, "Терехов представник рептилоїдів", "Терехов створює армію кіберсвиней", "Терехов збирає сперму демонів для запліднення харків’янок" – все в такому дусі, креатив, позбавлений обмежень, пре аж піниться!

Уявляю собі картину – Терехов перечитує макет газети і, задоволено посміхаючись, підписує його до друку. Тобто таке про себе йому читати приємно, ок. Зрозуміло, що фальшива газета мала дискредитувати Михайла Добкіна – ще й наближених до Терехова депутатів підрядили запостити фото газети з обурливими коментарями. Але ж все вийшло навпаки – знайомі харків’яни, від яких я про цю історію дізнався, розповіли, що всім одразу стало зрозуміло, звідки ноги в газети ростуть.

Почитали, пореготали, на тому б могло і закінчитися, але в штабі у Терехова придумали й далі цю тему крутити! І от, коли всім все вже зрозуміло, жарт оцінили, тереховські з серйозними обличчями продовжили записувати якесь відео, розповідати про рівень морального падіння Добкіна, який випустив таку паскудну газету!

Не можу збагнути – Терехов і ті, хто в нього працює, з іншими харків’янами спілкуються? Чи вони не розуміють, наскільки ідіотами зараз виглядають?

Джерело: Facebook

 

В тему

Новости

Блоги

Блоги

Фейк о "черной" бухгалтерии

Блоги

Почему нельзя было Игоря Терехова назначить решением СНБО еще зимой?

Блоги

Відтепер у нас Терехов буде асоціюватись з фальсифікаціями

Блоги

На ключевые должности в Харькове Терехов расставит киевских выдвиженцев