В Харкові почалась війна проти вуличних музикантів - Первый свободный

Блоги ⁄ 

В Харкові почалась війна проти вуличних музикантів

В парках вуличних музикантів почали ганяти охоронці, які працюють за кошти харків'ян

Фото Facebook/Дмитрий Коган

Що ж, тепер вже очевидно, що Терехов почав війну з харківськими музикантами. За їхніми словами, це все тому, що вони не захотіли платити охоронній фірмі нову таксу, яку їм загадали. І тепер ці потвори перейшли з побиття студентів до наїздів на пенсіонерів. Людей, які грали в цьому парку більше років, ніж кожному з цих п***ків.

Наприклад, одного дідуся оточили чотири охоронці, роботу яких ми з вами сплачуємо. Чотири чорти, які настільки тупі та кінчені, що змогли знайти своє місце в цьому житті лише в мутній охоронній фірмі, яка збиває гроші з похилих людей у парку.

А придумав це один кінчений з будинку мерії, якому поки що харків'яни не давали дозволу сидіти в кріслі, яке він привласнив. Який цю дичину виправдовує якимось повідомленням з проханням від якоїсь міфічної жінки.

Так от, пане Терехов, теж маю до вас прохання. Може досить вигадувати якусь дичину і займетесь справами, які реально необхідні місту? Може почнете капітально відновлювати системи ЖКГ, якісно ремонтувати житловий фонд, поліклініки, забезпечувати школи мультимедійними класами тощо?

Джерело: Facebook

В тему

Новости

Блоги

Блоги

Терехов не особо надеется на поддержку православных харьковчан

Блоги

Что делает Терехов? Правильно – ничего!

Блоги

Сесія Харківської міськради може завершитися для Терехова гучним скандалом

Блоги

Поддерживаю Михаила Добкина